All posts by: admin-electro

About admin-electro

Sa here behet fjale per nje pajisje Miele ciladoqofte ajo, nese do ta pershkruajme me nje fjale te vetme eshte thjesht “nje realitet unik”. Kjo per vete faktin se gjithcka Miele ofron eshte pertej tipareve te zakonshme, thene ndryshe te atyre tipareve apo te dhenave qe mund te gjenden pergjithesisht edhe ne produkte te prodhuesve […]

Miele mendon gjithmone sesi t’jua lehtesoje punet e lodhshme perdoruesve dhe per me teper t’ju dhuroje kenaqesi. Fshesa robot Miele i ben te gjitha vete; fshin cdo pellembe te shtepise, shpejt dhe ne qetesi totale. Ju mbetet vetem te jepni komanden me ane te prekjes se nje sensori dhe kete gje mund ta beni ne […]

Dilemat se kur eshte koha e duhur apo cila eshte sasia e pershtatshme e detergjentit larje pas larje perfundojne me TwinDos nga Miele.   Por cfare eshte TwinDos? Na lejoni te ju prezantojme sistemin me te mire te dozazhit ne bote, ekskluzivitet I Miele. Me nje prekje te vetme lavatricja juaj Miele identifikon sasine e […]

Restaurantet dhe hotelet e suksesshme e cilesojne pastertine si detajin e fshehur me te rendesishem te suksesit te tyre. Per shkak te fluksit te punes dhe amortizimit te pajisjeve me kalimin e kohes ,kjo eshte nje sfide gjithmone e me e veshtire. Duke patur parasysh te gjitha peripecite e punes Miele ka dizenjuar pajisje profesionale […]

Produkte të reja nga Miele që përputhen në ngjyrë, dizajn dhe trendet kulinare. Opsion i ri ngjyre: Gri Eleganca, modernia dhe më e preferuara në dizanjin e sotëm të kuzhinës, ‘Ngjyra Gri’ e cila është një ngjyrë shumë e guximshme. Miele është krenare të njoftojë lançimin e ngjyrës Gri – Nje shtim për marken e […]

Për pjekje perfekte në cdo kohë. Furra Combi-Steam Miele është furra ideale për të përgatitur një vakt të plotë.Me funksion të plotë të furrës dhe furrës me avull, dhe me opsion për ti përdorur të dyja teknologjitë sëbashku, Ju mund të përgatisni kryevepra kulinarie për disa persona. Gatimi I kombinuar ju jep juve përzierjen optimale […]

Miele tashmё ёshtё prodhues i kompletuar pёrsa i pёrket fushёs sё pajisjeve tё gatimit. Prezantimi i sirtarit konservues inkaso , e vёrteton sёrish kёtё fakt. Sirtarёt tonё tё rinj konservues mund tё prodhojnё pothuajse 100% vakum. Kjo vlen shume nё gatime sic eshte”sous vide”si dhe ne cilёsinё e pёrpunimit tё ushqimit. Sirtarёt konservues Miele  pёrmbajnё njё […]

DGM 6800 Per here te pare ne historine e elektroshtepiakeve ne bote, vjen sigurisht nga Miele furra inkaso e kombinuar me avull & mikrovale, DGM 6800. Tashme nuk eshte me e nevojshme te perballemi me dilemen nje mikrovale apo nje furre me avull?  Miele eshte e para qe ju prezanton kete risi te kombinuar me […]