Sa here behet fjale per nje pajisje Miele ciladoqofte ajo, nese do ta pershkruajme me nje fjale te vetme eshte thjesht “nje realitet unik”. Kjo per vete faktin se gjithcka Miele ofron eshte pertej tipareve te zakonshme, thene ndryshe te atyre tipareve apo te dhenave qe mund te gjenden pergjithesisht edhe ne produkte te prodhuesve te tjere.
Miele eshte e paperseritshme ne vecorite ekskluzive qe e karakterizojne.
Ja cfare e bejne unike modelin me te ri te lavatriceve Miele WCR 870 WPS:
• Kazan termik inoksi i gjithi ne formen e hojeve te bletes i cili improvizon larjen me dore duke siguruar mbrotje maksimale te materialit te cdo artikulli, madje edhe atyre me delikate
• Proces Para-hekurosje, ekskluzivitet Miele qe mundeson minimizimin e rrudhave ne rroba
• Tipare te shumellojshem qe kombinojne me avancimet me te fundit te teknologjise
• Menu e pasur me nje mori programesh dhe opsionesh te pasqyruara me ikona dhe simbole, per te zgjedhur shume lehtesisht programin e duhur per sipas llojit te rrobes
• Lehtesi e pakrahasueshmee e komandimit fale panelit te ri revolucionar M-Touch
• Fuqi e trefishte ne eficensen se pajisjes duke qene se pajisja nder te tjera karakterizohet nga tiparet:
– TwinDos,sistemi automatik i dozimit;Premiere Boterore,30% kursim ne detergjent
– PowerWash 2.0, Larje intensive e 5kg rroba te pambukta per 59 min;10% performance me e mire en larje
– SingleWash- larje e rrobave dhe kursim maksimal ne uje dhe energji elektrike